SZANOWNI RODZICE DRODZY WYCHOWANKOWIE

  1. Kwaterowanie do bursy rozpoczynamy w poniedziałek 31 sierpnia 2020r. od godz.15.00 do godziny 20.00.
  2. W związku z sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków i pracowników bursy został opracowany Regulamin postępowania w celu zapobiegania COVID-19 uprzejmie prosimy o zapoznanie się z dokumentem oraz o przywiezienie do bursy wypełnionych oświadczeń.
  3. W dniu 31 sierpnia 2020r w dniu kwaterowania bursa nie zapewnia wyżywienia. Stołówka zostanie uruchomiona od 1 września.
  4. Do placówki zabrać należy ze sobą jedynie najpotrzebniejsze rzeczy tj.: odzież, rzeczy osobiste, środki higieny osobistej, w tym mydło antybakteryjne, zeszyty i podręczniki szkolne. Prosimy unikać przywożenia rzeczy zbędnych: ozdób, dekoracji, maskotek, nadmiernej ilości rzeczy, gdyż nie będzie ich można wnieść i posiadać na terenie bursy.
  5. Zabrania się wnoszenia na teren placówki: kołder i poduszek, kocy – są dostępne w pokojach; czajników, tosterów, blenderów i innego wyposażenia i urządzeń, telewizorów, lodówek, sprzętu muzycznego, leków.
  6. Rodzice/opiekunowie mają obowiązek zapewnić dzieciom ochronę osobistą.
  7. Podczas kwaterowania do placówki wejść będą mogli tylko przyjmowani wychowankowie, rodzice/opiekunowie prawni, nie będą wpuszczani.
  8. Niespełnienie powyższych zasad skutkować będzie niezakwaterowaniem wychowanka.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!